İSDER YÖNETİMİNDEN KAYMAKAM DEMİRYÜREK’E ZİYARET

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Kültür ve Dayanışma Derneği (İSDER) yönetim kurulu üyeleri İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek’i makamında ziyaret etti.
Yakın zamanda olağan kongresini gerçekleştiren İskenderun Kültür ve Dayanışma Derneği (İSDER) Başkan Onur Açıkalın ve yönetim kurulu İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek’e ziyaret gerçekleştirerek çalışmalarında kolaylıklar diledi.


Başkan Onur Açıkalın konuşmasında, Kaymakam Demiryürek’in 6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli depremlerle en çok etkilenen ilçelerin başında gelen İskenderun’da başarılı çalışmalar gerçekleştirdiğini belirterek dernek adına teşekkürlerini iletti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Demiryürek; “Derneğin yeni yönetimi hayırlı olsun. İlçenin dinamiklerini bir arada görmek mutluluk verici. İlerleyen zamanlarda ilçemizdeki etkinlikler için istişarelerde bulunabiliriz. Birlikte ortak akılla hareket etmekten memnuniyet duyarım.” şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.