İGC’DEN DÖRTYOL EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay’ın birçok ilçesinde başarıyla görev yapan Emniyet Müdürü Dinsever Kalkan, Dörtyol’da görevine başladı. Emniyet tekyilatının tecrübeli ve başarılı Emniyet müdürü Dinsever Kalkan’ı İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulu üyeleri makamında ziyaret ederek yeni görev yerinde başarılar diledi.


İskenderun Gazeteciler cemiyetinin ziyaretinden dolayı mutlu olduğunu dile getiren Dörtyol Emniyet Müdürü Dinsever Kalkan, “İskenderun benim için gerçekten değerli bir ilçemiz burada görev yapmaktan dolayı oldukça mutluyum. Uzun süredir birlikte çalıştığımız gazeteci arkadaşlarımız var. Bu konuda her zaman uyumla çalışmanızdan dolayı sizlere teşekkür ederim” dedi.

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar, “Hatay’ın birçok ilçesinde görev yaptınız. Bu konuda gerçekten her görevin üstesinden rahatlıkla geldiniz. Dörtyol’da da iyi bir iz bırakacağınızdan şüphemiz yok görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.