İSKENDERUN BELEDİYESİNDE SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ SEVİNCİ

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi ile Bem-Bir-Sen arasında Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.


Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen törene İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Bem-Bir-Sen Hatay İl Başkanı Ömer Yarar, şube yönetimi, Belediye Başkan Yardımları, daire müdürleri ve İskenderun Belediyesi’nde görev memurlar ve sözleşmeli memurlar katıldı.

BAŞKAN TOSYALI’YA TEŞEKKÜR
Düzenlenen törende konuşma yapan Bem-Bir-Sen Hatay İl Başkanı Ömer Yarar sözleşmenin imzalanmasında emeği geçenleri kutlayarak ,”Bu sözleşmenin imzalanmasında büyük katkısı olan Belediye Başkanımız Fatih Tosyalı’ya candan teşekkür ediyoruz. Tüm sendika üyelerimize ve kurum çalışanlarına hayırlı uğurlu olsun ” diye konuştu.

ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDAYIZ
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise yaptığı konuşmada, her zaman çalışanların yanlarında olduklarını belirterek, ”Yüzde yüz üzerinden iyileştirme yapılmasını öngören Sosyal Denge Sözleşmesini (SDS), Belediyemiz ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) ile arasında imzaladık. Belediyemizde çalışan memur ve sözleşmeli personelimize hayırlı olsun.Hep birlikte halkımıza en iyi hizmeti vermek için daha çok çalışacağız. Bu imzalanan sözleşmenin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından sendika yöneticileri Başkan Fatih Tosyalı’ya çiçek ve teşekkür plaketitakdiminde bulundu.
İmza töreni hatıra fotoğrafının çekilmesi ile son buldu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.