İTSO 18.Grup Meslek Komite Üyelerinden Dayanışma Yemeği “Yeni Dönemde Gerçekleştirilmek İstenen Projeler Görüşüldü”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası 18.Grup Meslek Komite Üyeleri, Sigorta Acenteleri Derneği (İSADER) üyeleri ile birlikte sektörün sorunlarını görüşmek, fikir alış verişinde bulunmak üzere Akşam yemeğinde bir araya geldiler.

Düzenlenen istişare toplantısında, İTSO Yönetim Kurulu Üyesi Levent Çam, 18.Grup Meslek Komite Başkanı Armağan Dedeağa, Meslek Komite Üyeleri, Emir Horuz, Osman Çoban, İSADER Başkanı Mevlüt Tekin, ve Sigorta Acenteleri katıldı.
İTSO Yönetim Kurulu Üyesi ve 18.Grup Meslek Komite Üyesi Levent Çam, “Komite olarak arkadaşlarımız ile birlikte sektörün sorunları ile ilgili çalışmalar yapacağız. Birlik ve beraberlik içerisine sektörümüz ile birlikte yeni projeler üreteceğimize inanıyorum. Yemeğimize katılan meslektaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

İSADER Başkanı Mevlüt Tekin ise, İTSO 18.Grup Meslek Komite üyelerine, seçimlerde elde ettikleri başarıdan dolayı tebrik ederek, yeni dönemde el birliği ile sektörün sorunları hakkında çalışmalar yapacaklarını ifade etti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.