Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Adana Bölge Müdürü’nün İGC ziyareti!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Adana Bölge Müdürü Ali İmran Turgut, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti binasını ziyaret ederek burada basın mensuplarıyla sohbet etti.
Göreve geldiği günden bu yana sahada olma çabası ile birçok yeri ziyaret ederek gerçek gazetecilerin sorun ve sıkıntılarını dinlemek ve onların sorunlarını çözmek için çaba harcayan Cumhurbaşkanlığı İletişim Bölge Müdürü Ali İmran Turgut ve Protokol Müdürü Fransızca Mütercim Tercüman Öner Bozkurt ile birlikte İskenderun Gazeteciler cemiyetini ziyaret ederek Başkan Diyap Atar, yönetim kurulu ve cemiyet üyeleriyle bir araya geldi.


Cemiyete yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar, “Göreve geldiğiniz günden bu yana yaptığınız çalışmaları taktir ile karşılıyoruz. Bizlere oldukça yakın bir çalışma yapıyorsunuz. Sıkça bir araya gelmek doğru iletişimi de beraberinde getiriyor” dedi.
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Adana Bölge Müdürü Ali İmran Turgut ise İskenderun Gazeteciler cemiyeti Başkan ve yönetimini ziyaret etmekten dolayı memnuniyetini iletti ve “Cemiyet binasının yeri ve görünümü ise beni ayrıca heyecanlandırdı. Böylesi tarihi ve güzel bir binanın sizin gibi kuruluşun elinde olması tam isabet olmuş” dedi.

Yapılan konuşmalar sonrasında ise Cumhurbaşkanlığı iletişim Başkanlığı tarafından yenilenen Basın kartlarının Bölge Müdürü Ali İmran Turgut tarafından Gazeteciler Cemiyeti üyeleri Helga Terbiyeli ve Halit Sapmaz’a teslim edildi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.