Kaymakam Demiryürek İGC’nin konuğu oldu: “Gelişen teknoloji ile birlikte gazetecilik mesleği önemli aşama kaydetti”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek’i ağırladı.
Kente geldiği günden bu yana yoğun bir çalışma içerisinde bulunan Kaymakam Demiryürek, İskendrun Gazeteciler cemiyetine iade-i ziyarette bulundu.
Başkan Diyap Atar ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Kaymakam Demiryürek burada gazetecilerle samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

Üsküdar Kaymakamlığı döneminde mülki amir olarak yaşama geçirdiği sosyal projeler ile ilgili çalışma ve deneyimlerini İGC yönetim kurulu ve üyelerle paylaştı.
İGC’yi ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Diyap Atar, “ Değerli Kaymakamımızı İGC binamızda konuk etmek bizleri memnun etmiştir. Mesleki deneyiminiz ile İskenderun’a güzel hizmet edeceğinize, Devletimizi en iyi şekilde temsil edeceğinize olan inançla size sevgi, saygı ve başarı dileklerimi sunuyorum. Kentimize ve Cemiyetimize hoş geldiniz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.