BAŞKAN TOSYALI ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELDİ BAŞKAN TOSYALI: EĞİTİME DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Published on:  /   Yorum yapılmamış

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenlerle bir araya gelen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Dünyanın en kutsal ve en eski mesleklerinden birinin hiç kuşkusuz öğretmenlik olduğunu söyledi.
Başkan Tosyalı, İskenderun KaymakamıMurat Sefa Demiryürek, İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Haytaz ile birlikte 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle Belediyeye ait Doğan RestaurantCafede düzenlenen programında kentimizde bulunan okul idarecileri ve öğretmenler ile bir araya geldi.


Düzenlenen programda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, eğitim camiasının her zaman yanlarında olduklarını belirterek şöyle konuştu:
“Ülkemizin aydınlık geleceği için yarınlarımızı emanet ettiğimiz çocuklarımızı ve gençlerimizi yetiştirirken özveriyle çalışan öğretmenlerimiz, çok kutsal ve onurlu bir mesleği icra etmektedirler.
Yeni nesilleri, bir anlamda ülkemizin geleceğini emanet ettiğimiz fedakâr öğretmenlerimizin varlığı, milletimize daima güven vermektedir. Ayrıca Belediye olarak göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar eğitime destek olmaya devam edeceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle, başta Cumhuriyetimizin Kurucusu ve Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal etmiş Öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü en içten dileklerimle kutluyorum.
Yapılan konuşmaların ardından Başkan Tosyalı, Kaymakam Demiryürek öğretmenlere hediyeler takdim etti.
Başkan Tosyalı ayrıca 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle Belediye Meclis Salonunda düzenlenen programda ilçede görev yapan kıymetli öğretmenlerimize dağıtılmak üzere hediyelerini okul idarecilerimize teslim etti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.