Kaymakam Demiryürek’ten İGC’ye teşekkür mesajı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Kaymakam Demiryürek’ten İGC Başkanı Atar’a Teşekkür
İskenderun Kaymakamı Sefa Murat Demiryürek, İskenderun Gazeteciler Cemiyetine (İGC) ziyaretlerinden dolayı Başkan Diyap Atar’a TEŞEKKÜR MESAJI gönderdi.

Yazılı mesajında İskenderun Kaymakamı Sefa Murat Demiryürek, “İskenderun Kaymakamlığı vazifesine başlamam hesabiyle makama gerçekleştirmiş olduğunuz güzel dilekler için size ve kıymetli arkadaşlarınıza teşekkür eder sağlık, huzur ve başarı temennileriyle sevgi ve saygılar sunarım” ifadelerine yer verdi.
Kaymakam Demiryürek’in mesajını nezaket ve şık bir tavır olduğunu ifade eden İGC Başkanı Diyap Atar, “Sayın Kaymakamımız Demiryürek’in mesajını ben ve arkadaşlarım duyarlı, nezaket ve şık bir yaklaşım olarak görmekteyiz. Akdeniz’in incisi İskenderun’a güzel hizmetler vereceğinize olan inançla İskenderun Gazeteciler Cemiyeti olarak sevgi ve saygılar sunuyoruz” şeklinde görüşlerini dile getirdi.


Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.