İGC’den Akdeniz Eczacı Teknisyenleri Federasyonu

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Akdeniz eczacı teknisyenleri yönetimini ziyaret ettiler. Akdeniz Eczacı Teknisyenleri Federasyonu Başkanı Cemal Çelik ve yönetim kurulu gazeteciler dernek binasında ağırlad.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar, göreve geldikten sonra bizlere yapmış olduğunuz ziyaretlerden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Gerçekten iskenderun’da önemli ve etkili bir sivil toplum kuruluşusunuz dedi.
Akdeniz Eczacı Teknisyenleri Fedarasyonu Başkanı Cemal Çelik ise, Gazeteciler cemiyeti gerçekten bölgemizde kurumsal yapıyı çok farklılaştırdı. Yeni yönetim kurulunuzun yaptığı çalışmaları yakından takip ediyoruz ve sizleri kutluyoruz. Biz eczacı teknisyenlerinin her zaman sesini duyuruyorsunuz sizlere çok teşekkür ederim dedi.

Yapılan ziyarette ise Akdeniz Eczacı teknisyenleri Federasyonu Başkanı Cemal Çelik, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar’a şehre katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.