BAŞKAN TOSYALI: YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU PROJESİ TAMAMLANDI

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Sakarya Mahallesinde yapımı tamamlanan yarı olimpik yüzme havuzunu, AK Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven, MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt, Başkan Yardımcıları, daire müdürleri ve Basın mensupları ile birlikte yerinde inceledi.

TÜM BÖLGEYE HİZMET VERECEK

Olimpik havuz hakkında teknik bilgiler veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Yapı, bodrum kat + zemin kat + 1. kattan oluşmakta ve toplam inşaat alanı 2425 m2 dir. Yapının ana taşıyıcı sistemi betonarme yapı olmakla birlikte yüzme havuzu çatısı çelik konstrüksiyon çatı sistemi olarak imal edilmiştir” dedi.

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Başkan Tosyalı,”Bodrum katta bulunan birimler (1014 m2 inşaat alanı),kazan dairesi, sauna ve buhar odası soyunma odası, duşluklar, elektrik odası,2 adet antrenman salonu, havuz tesisat alanı bulunmaktadır. Zemin katta bulunan birimler ise (1369 m2),engelli wc ve soyunma odası, bay-bayan soyunma odası, duşluklar ve wcler, sağlık odası ve hakem odaları, mescit, protokol odası,2 adet personel odası, girişfuayealanı, bay-bayan wcler, temizlikodası, havuz deposu ve genel depo,186 kişillik tribün,15×25 m ebatlarında 375 m2 alana sahip, 140 cm derinliğinde, 6 kulvarlı yarı olimpik havuz bulunmaktadır.1. katta ise toplam 497 m2 alana sahip gezilebilir teras bulunmaktadır ” şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.