PATETESTEN SONRA SOĞAN DA BEDAVA DAĞITILDI

Published on:  /   Yorum yapılmamış

-İskenderun Belediyesi ücretsiz soğan dağıtımlarını sürdürüyor. -Başkan Tosyalı: Sosyal yardımlarımız devam ediyor.

Sosyal Belediyecilik örneği sergileyen İskenderun Belediyesi üreticilerden alınan soğanları ihtiyaç sahibi ailelere dağıtmaya devam ediyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Sosyal Yardımlaşma Birimi ekipleri kent genelinde farklı noktalarda, kayıtlı bulunan ihtiyaç sahibi ailelere soğan dağıtımı gerçekleştiriyor.

Sosyal Belediyecilik Anlayışı İle Çalışıyoruz

Başkan Tosyalı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, birlik, beraberlik ve yardımlaşmanın bu süreçteki önemine vurgu yaparak şu ifadelerde bulundu:

“Belediyemizin İmkânları dâhilinde temin edilen her evin temel gıda ihtiyacı olan patates ve soğanlar hane gözetilmeksizin ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ekiplerimiz tarafından ulaştırılıyor. Bir süre patates dağıtımı gerçekleştirmiştik. Daha sonra ise soğan dağıtımlarımız başlamıştı. Periyodik bir şekilde mahalle mahalle bu dağıtımlar devam ediyor.

Bir yandan tarım üreticisini desteklerken, ürününü ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza buluşturmaya devam edeceğiz. Ekiplerimiz gün içerisinde Barboros, Cırtıman, Mustafa Kemal, Gürsel, Çay, Buluttepe, Yıldırımtepe ve Gültepe mahallelerimizde, muhtarlarımızla istişareli bir şekilde dağıtım gerçekleştirdi. Halkımızın her daim yanında olduk,olmaya devam edeceğiz”

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.