Başkan Yavuz mahalle muhtarları ile bir araya geldi

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Mahalle Muhtarları ile bir araya gelerek toplantı yaptı.

Kırıkhan Muhtarlar Dernek binasında yapılan toplantıda Mahallelere yapılan ve yapılacak olan hizmetlerle ilgili istişarelerde bulunuldu.

Toplantıda konuşma yapan Başkan YAVUZ; “ Muhtarlarımız, halkımızla bizlerin ve Devletimiz arasında her zaman önemli köprü olmuştur.

Belediye olarak 73 Mahallemize siyasi ayrım yapmadan hizmetlerimizi eşit ve adil bir şekilde yaptık. Bundan sonrada aynı anlayışla yapmaya devam edeceğiz.

73 Mahallemize Belediye olarak yaptığımız hizmetlerde siz değerli Muhtarlarımızla her daim büyük bir gayret ve uyum içerisinde çalıştık. Bu vesile ile bütün mahalle muhtarlarımıza teşekkür ederim.

İnşallah hep birlikte, el ele, gönül gönüle çalışarak memleketimin güzel insanlarına hak ettikleri hizmetleri daha önce olduğu gibi bundan sonrada vermeye devam edeceğiz.” Dedi.

Toplantıda Muhtarlar Dernek Başkanı Süleyman Durgun; “ Öncelikle her fırsatta bizlerle bir araya gelerek ve mahallelerimizi ziyaret ederek destek veren Belediye Başkanımız Sayın Ayhan Yavuz beye teşekkür ederim. Değerli Başkanımız Memleketimize hizmet konusunda hiçbir zaman bizleri kırmamış ve yapılması gereken hizmetlerde her daim öncü olmuştur.

Başkanımızın da dediği gibi bundan önce olduğu gibi bundan sonrada memleketimize hizmet konusunda uyum içerisinde çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.