Atakaş Hatayspor Demir Grup Sivasspor 1-1 berabere kaldı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Atakaş Hatayspor’un Demir Grup Sivasspor ile oynadığı ve 1-1’lik beraberlikle sonuçlanan mücadeleyi tribünden izledi.

02 Kasım 2020 Pazartesi günü saat 20.00’de Süper Ligin 7. Haftası’nda Hatay Atatürk Stadyumunda oynanan müsabaka sonrası konuşan Vali Doğan, “ Bu maç benim için çok heyecanlı oldu. Güzel bir oyun izledik her iki takımı da ortaya koymuş oldukları mücadeleden dolayı gönülden kutluyorum.” dedi.

Atakakaş Hatayspor ve Demir Grup Sivasspor’un karşı karşıya geldiği mücadelede Hatay Valisi Rahmi Doğan ve Hanımefendi Gülden Gülüzar Doğan’a, Gaziantep Valisi Davut Gül, 8. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Orhan Akkurt, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Dç. Dr. Lütfü Savaş ve Hanımefendi Nazan Savaş, Vali Yardımcıları Aydın Tetikoğlu ve Nursal Çakıroğlu, Hatay İl Jandarma Komutanı Albay Emrullah Büyük ve Hatay İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz eşlik etti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.