Yeni müdürlük kurulması da İskenderun Belediye meclisinde görüşülecek!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Meclisi bu gün (02.11.2020) saat 15.00’de toplanarak gündemindeki maddeleri görüşecek. Görüşülecek gündem maddeleri arasında Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünün kurulması, Amatör Spor Kulüplerine ve Amatör Sporcularla ilgili maddeler de görüşülecek.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,başkanlığında toplanacak olan meclis gündemindeki maddeleri görüşecek.

G Ü N D E M:

 

  • Kamu kaynaklarının etkili ve verimli kullanılması yerel hizmetlerin dengeli dağılımı ile hizmet kalitesinin arttırılması amacıyla Belediyemizde Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünün kurulması ve ayrıca 1 adet G.İ.H sınıfında 1. Dereceli Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü kadrosunun ihdas edilmesi ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü teklifi.
  • Belediyemizde çalıştırılan sözleşmeli personele uygulanacak mevzuat hükümlerine göre hazırlanan Disiplin Yönetmeliği ile ilgili gerekli meclis kararının alınması ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü teklifi.
  • Belediyemiz lojmanlarına ait yönetmelik yeniden düzenlenmiş olup, gerekli meclis kararının alınması ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü teklifi.
  • İskenderun Belediye Başkanlığı Amatör Spor Kulüplerine ve Amatör Sporculara ayni ve nakdi yardım yapılması, ödül verilmesi ile ilgili yönetmeliğin meclisçe görüşülerek gerekli kararın alınması ile ilgili Özel Kalem Müdürlüğü teklifi.
Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.