İskenderun’daki Tüm Okullara El Dezenfekte Üniteleri Yerleştirildi

Published on:  /   Yorum yapılmamış

-İskenderun Belediyesi ekipleri, Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında yürüttüğü dezenfekte ve temizlik çalışmalarını ilçedeki tüm noktalarda aralıksız olarak sürdürüyor.

Ekipler bu kapsamda, yeni eğitim öğretim yılı nedeni ile ilçe genelindeki tüm okullarda dezenfekte ve temizlik çalışmalarını sıklaştırdı.

Ekipler tarafından ayrıca Dezenfekte çalışmalarının yanı sıra temizlik çalışmaları da yürütülüyor.

Üniteler Yerleştirildi

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Belediye olarak kentimizdeki tüm okullarımıza değerli öğrencilerimizin kullanımı için dezenfektan ünitelerinin dağıtımını gerçekleştirdik. Bu vesile ile öğrencilerimize ve tüm eğitim camiasına yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum ”dedi.

Eğitime her zaman destek olmaya devam edeceklerinin altını çizen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sağlığı her şeyden önemli. Sık sık okul müdürlerimiz ile görüşüyoruz. Eksiklikleri yerinde tespit edip belediyemizinimkânları ölçüsünde çözüyoruz. Bu konuda ki çalışmalara büyük önem veriyoruz ” şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.