“İSTE uzaktan eğitim de dâhil her türlü seçeneği göz önünde bulunduruyor”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İSTE Rektör vekili Prof. Dr. Tolga Depci,  “2020-2021 Eğitim ve Öğretim döneminin başlamasına yakın bir süre kala İSTE’yerek büyük bir heyecanla geldiğiniz İskenderun Teknik Üniversitesine (İSTE) hepiniz hoş geldiniz. ” dedi.

 

2020-2021 Eğitim Öğretim yılı öncesinde tercih ve yetleştirmelerle ilgili ilgili değerlendirme yapan

Teknoversite vizyonuyla kendine özgü nitelikli bir eğitim sunan İSTE ailesi olarak, 2020 YKS yerleştirme oranlarına bakıldığında 7 Fakültemizin 6’sında, 4 Meslek Yüksekokulumuzun 3’ünde bizlere ayrılan kontenjanların tamamını doldurarak % 100’e ulaşmanın ve genel yerleştirmede Türkiye ortalamasın üzerinde yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Tüm dünyada ve ülkemizde etkisini gösteren Pandemi sürecinde sizlerden ayrı kalmak bizleri üzse de, sizlerle tekrar bir araya geleceğimiz gün için sabırsızlanıyoruz.

En merak ettiğiniz konunun 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı güz döneminin, yüz yüze mi yoksa uzaktan eğitimle mi olduğunu biliyoruz.

Bununla ilgili tüm değerlendirmeleri yapıyor ve uzaktan eğitim de dâhil her türlü seçeneği göz önünde bulunduruyoruz. İSTE Rektörlüğü olarak büyük bir hassasiyetle gerekli çalışmaları ve hazırlıkları yapmaktayız.

Şunu tüm içtenliğimizle belirtmek isteriz ki, siz değerli öğrencilerimizin sağlığı temel önceliğimiz, eğitim öğretim faaliyetlerinin sıkıntısız bir şekilde gerçekleştirilmesi de önem sırasında yine ilk sıralarda yer alan bir diğer konu başlığımız.

Merak ettiğiniz bu konuyla ilgili tüm gelişmeleri üniversitemiz web sayfalarından sizlere yakında duyuracağız.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğrencilerimize İSTE Rektörlüğü olarak sağlıklı ve mutlu günler diliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.