Hatay İl Sağlık Müdürü: Halk tedbir alırsa Covid-19’da mücadelede başarılı oluruz

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay İl Sağlık Müdürlüğü, Davud-i Antaki toplantı salonunda aylık rutin olarak düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısı İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa HAMBOLAT başkanlığında, Sağlık Müdürlüğü Başkan ve Yardımcılarının katılımı ile gerçekleşti.


Hatay’da  yürütülen sağlık hizmetlerinin etkinlik ve verimlik düzeyi, yapılması planlanan projeler ve iyileştirilmesi gereken hizmetler gündem maddesini oluşturdu. Ayrıca İlimizin Korona Virüs istatistikleri incelenerek, uygulanan tedbirler ile alınması gereken ek önlemlerde masaya yatırıldı.

HAMBOLAT;“Sağlık hizmetine ihtiyacı olan her vatandaşımıza, hizmeti ulaştırmanın birinci önceliğimiz ve sorumluluğumuz olduğu bilinci ile hareket etmek zorundayız. İl yöneticilerimizle ve hastane idarecilerimiz ile bir araya gelmeyi ve değerlendirmeler yapmayı önemsiyoruz. Sağlık hizmetlerinden ödün vermeden imkânlarımız ve kaynaklarımız ölçüsünde süreçleri yönetme gayreti gösteriyoruz. Halkımızın da tedbirli davranması umuduyla inşallah Korona virüs konusundaki mücadelemizde başarılı olmayı istiyoruz. ’dedi.

Kısa bir brifing de alan  Dr.Musatafa HAMBOLAT,katılımcılara rehavete kapılmadan gece gündüz hizmet odaklı olmamız gerektiği vurgusunda bulunarak teşekkür etti. Toplantıyı sonlandırdı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.