Belen’li gençlerin gözü aydın

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül; “Halı Sahalarımız Tamamlanıyor…” dedi…

Belediye Başkanı İbrahim Gül, Petek sitesi karşısında yapımı tamamlanan Halı Saha‘nın devam eden idari alan ve soyunma kabinlerinin yapım çalışmasını yerinde inceleyerek, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Belen’li gençlerin gözü aydın

Gençlik ve Spor Bakanı sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Cumhur İttifakı Hatay Milletvekilleri Abdulkadir Özel ve Lütfi Kaşıkçı’yla birlikte Ankara’da yaptığı görüşmenin ardından ilçemize kazandırılan halı sahaların yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül; “Coğrafi yapı bakımından engebeli bir yapıya sahip olan ilçemizde gençlerimizin kaliteli zaman geçirmeleri adına yapımına başladığımız Petek sitesi ve Kıcı mahallelerimizde devam eden sahalarımız kısa bir süre sonra çocuklarımızın ve gençlerimizin hizmetinde olacak, inşallah çok daha güzel yatırımları ilçemize kazandırmanın mutluluğunu birçok kez yaşarız. Halı sahalarımız ilçemize hayırlı olsun.” İfadelerini kullandı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.