CHP’li büyükşehir belediye başkanları Ankara’da

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Yerel seçimlerde omuz omuza mücadele eden ve seçimlerde elde ettikleri başarıların ardından da dayanışma ve uyum içerisinde çalışmalarına devam eden 11 CHP’li büyükşehir belediye başkanı 9 Temmuz Perşembe günü Ankara’da bir araya geldi.

Hizmet verdikleri şehirlerin geleceğe umutla bakması için büyük çaba harcayan ve nitelikli projeleri hayata geçiren belediye başkanları CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde Ankara’da buluştu.

Yerel yönetimdeki başarılarıyla adlarını duyuran belediye başkanları gelecek günlerde de daha yaşanılır kentler için neler yapılabileceğini masaya yatırdı.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş da Hatay’ın ekonomik ve kültürel yönünü güçlendirecek nitelikli projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu. Belediye başkanları hizmette her zaman iş birliği içerisinde olacaklarını bir kez daha gösterdi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.