Üç Başkan, Hassa-Altınözü Karayolunda buluştu…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,  Altınözü ve Hassa Belediye Başkanlarını ziyaret etti. Başkan Fatih Tosyalı, ilçe belediye başkanları ile sürekli iletişim halinde olduklarını belirterek “istişarlerimizi sürdürüyoruz” dedi.

Halka hizmet noktasında Belediye Başkanları ile fikir alışverşinde bulunduklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı,” İlk olarak Hassa Belediye Başkanımız Mehmet Karataş’ı ziyaret ettik. Kıymetli hemşerilerimize hizmet yolunda uyguladığımız projeler ve yürütülen çalışmalarla ilgili fikir teatisinde bulunduk. Nazik ve sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ediyorum “dedi.

Daha sonra Altınözü‘nde ziyaretlerde bulunduklarını ifade eden Başkan Fatih Tosyalı,”AK Parti Hatay Milletvekilimiz Hüseyin Şanverdi ve İlçe Belediye Başkanlarımız ile birlikte yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledik. Yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler alarak hayırlı uğurlu olsun dileklerimizi ilettik. Kıymetli hemşerilerimize hizmet noktasında Belediye Başkanlarımız ile istişare halinde olmaya devam edeceğiz “şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.