BAŞKAN SAVAŞ’IN HAMURSUZ(PESAH) BAYRAMI MESAJI

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hamursuz (Pesah) Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Savaş, topraklarında ağırladığı onlarca kültürün güzelleştirdiği ve bereket kattığı Hatay topraklarında doğup büyümüş olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdiği mesajında, “ Hatay’da tüm zenginliklerimizle bayramlarımızı bir arada coşkuyla kutlamanın ve böyle bir şehrin evladı olmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşıyorum. Şehrimiz dünyanın en güzel, en kıymetli yerlerinden birisi. Bunun farkındalığıyla birbirimize her geçen gün daha da kenetlenmemiz, zor zamanlarda birbirimizin en büyük destekçisi olmamız herkesin şehrimizi gülümseyerek anmasına vesile olmaktadır. Yürekten inanıyorum ki gelecek nesillerimiz de bu geleneğimizi en güzel şekilde sürdürecek ve her zaman örnek bir şehir olmamıza katkı sağlayacaktır. Tüm dünyada yaşanan bu zor günlerde her dine mensup insanlarımızın ortak duygularla sağlıklı ve huzurlu zamanlarımızın bir an önce geri gelmesi için dua etmektedir. Bayramlarımız vesilesiyle iyi dileklerimizi Allah’tan niyaz etmemizin en anlamlı zamanlarıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle Musevi hemşehrilerim başta olmak üzere tüm Musevi aleminin Hamursuz(Pesah) Bayramı’nı içtenlikle kutluyor, sağlık ve barış dolu yıllar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.