BASK: “BİRLİKTE HAREKET BİRLİKTE ÇÖZÜM”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Metin YILMAZ ” BİRLİKTE HAREKET BİRLİKTE ÇÖZÜM  .”

Kısa adı BASK olan Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konferadasyonu Hatay İl Temsilciliği Onursal Başkanı Metin YILMAZ ; ” Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs hastalığının (COVID-19) ile mücadelede biz bize yeteriz mantalitesi ile yola çıktık” dedi.

Yılmaz Konuşmasında ;

” Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs hastalığının (COVID-19) ile mücadelede biz bize yeteriz mantalitesi ile yola çıktık. Sayın Antakya Kaymakamımız Orhan MARDİNLİ başkanlığında sağlık çalışanı arkadaşlarımızın sorunlarının çözüme ulaştırma noktasında harekete geçtik.

Öncelikle Hatay Büyükşehir Başkanlığı Ulaşım Daire Başkanı Sayın Nuri BAYCAN ile yapılan toplantı sonrasında, sağlık çalışanı arkadaşlarımızın hastanelere ulaşımı noktasında mesai saatleri giriş ve çıkış saatlerinde otobüs sefer sayılarının arttırılması konusunda fikir birliğine vardık. Ayrıca Hatay Devlet Hastanesi Ana Binası ve Ek Hizmet Binası acil önü ve bahçelerinin belirli aralıklarla dezenfekte edilmesi kararına varıldı. Ve en önemli gördüğümüz hastanemiz araçlarının özellikle diyaliz hastalarının dezenfekte edilmesi konuları konuşuldu ve programa alındı.

Yılmaz Konuşmasının Sonunda;

“Sağlık çalışanı arkadaşlarımız hekiminin den hemşiresine, sağlık memurundan personeline, eczacısından bilgi işlemine güvenliğine vara kadar top yekun savaş halindeler. Türk milletinin bu savaştan en az zararla çıkması için canla başla mücadele etmektedir. Bu anlamda sendika olarak toplumun tüm kesimleri ile birlikte hareket ederek sağlık çalışanı arkadaşlarımızın sorunlarını giderme konusunda elimizi taşın altına koyacağız. Biz bize yeteriz, bu illeti yeneriz” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.