İskenderun Belediyesinden semt pazarlarının girişlerine el dezenfektan aparatı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi tarafından koronavirüse karşı alınan önlemler kapsamında pazar yerleri girişlerine el dezenfektan aparatı konuldu. Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Pazar yerlerinin giriş ve çıkış noktalarına kurulan stantlarda ayrıca vatandaşlara eldiven dağıtımı da yapılıyor.

İskenderun Belediyesi, koronavirüs riskine karşı başlattığı hijyen çalışmalarını sürdürüyor.

PAZAR YERLERİNDE ELDİVEN DAĞITIMI YAPILIYOR

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Korona virüs ile mücadele kapsamında pazar yerleri girişlerine Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından kurulan stantlara el dezenfektan aparatı konuldu. Ayrıca Zabıta ekiplerimizce pazar yerlerinde denetim yapılarak tezgâh aralarının mesafeleri kontrol edilerek gerekli ikazlar ve bilgilendirmeler yapıldı ”dedi.

Dezenfeksiyon çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Halkımızın pazar yerine girişinde ve çıkışında ellerini dezenfekte etmesi çok önemli. Bilindiği gibi virüs temas yoluyla da geçiyor. Pazar yerinde de el teması oldukça fazla. Bu nedenle halkımızın ellerini titiz bir şekilde dezenfekte etmesini istiyoruz” dedi.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.