HATSU personellerine eldiven, maske ve el dezenfektanı dağıtıldı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

 Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), Dünya geneline yayılan Korona virüs (Covid-19) salgınını önleme ve tedbir çalışmaları kapsamında personellerine eldiven, maske ve el dezenfektanı dağıtımı gerçekleştirdi.

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıktıktan sonra 120’den fazla ülkeye yayılan Korona virüs (Covid-19) hastalığının Türkiye’de görüldüğü ilk günden bu yana vatandaşların ve personellerin sağlığını korumak için aldığı sıkı tedbirleri sürdüren Genel Müdürlük, Abone İşleri Müdürlüğünde vatandaşlar ile muhatap olan görevli personellere eldiven, maske ve el dezenfektanı dağıtıldığını aktardı.

Virüs ile mücadele kapsamında yapılan tedbir çalışmalarının bütün Hatay genelinde devam ettiğinin altını çizen İdare, vatandaşların sağlığını ve personellerin sağlıklı bir ortamda hizmet etmesi adına hizmet binalarında düzenli bir şekilde ilaçlama yapıldığını bildirdi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.