BAŞKAN YAVUZ DELİBEKİRLİ DERESİNDE 2.ETAP ÇINAR VE DIŞ BUDAK AĞACI DİKİMİNİ BAŞLATTI

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Delibekirli deresi çevre düzenleme çalışması projesine uygun olarak ikinci etap çınar ve dış budak ağacı dikimini başlattı.

 

20.01.2020 Pazartesi günü Faide Atakaş köprüsünden itibaren başlatılan çınar dikim çalışmalarını Başkan Yavuz bizzat kendisi başlattı.

 

  1. Etap çalışmalarda 100 adet çınar ve dış budak ağacı dikilecek. Başkan Yavuz ilk etap çalışmalarında 100 adet çınar ağacı dikimi yapmıştı. Dikilecek olan yeni ağaçlarla birlikte toplamda 200 adet çınar ve dış budak ağacı dikilmiş olacak. 

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Yavuz; “ Her zaman söylediğim gibi ağaç demek ilçemize nefes demek, ağaç demek memleketimizin geleceği demek. Bizlerde memleketimizin geleceğini teminat altına alıp ilçemize nefes verebilmek için ağaç dikme kampanyalarımıza devam edeceğiz. 

 

Hepimizin de bildiği üzere Delibekirli deresi çevre düzenleme projesi kapsamında 100 adet çınar ağacı dikmiştik. 2. Etabımızda da 100 adet çınar ve dış budak ağacı dikerek dere çevresinde 200 adet çınar ve dış budak ağacı ekmiş olacağız. Memleketimize nefes verme ve memleketimizin geleceğini teminat altına almaya devam edeceğiz” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.