“MUHTARLARIMIZ İLE ÇÖZÜM ODAKLI İSTİŞARE TOPLANTISI”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun İlçeKaymakamı  İskender Yönden, Mahalle Muhtarlarımız ile bir araya gelerek, mahallelerimizde asayiş, güvenlik ve huzur başta olmak üzere tüm kamu hizmetlerinin sunulması bakımından istişare de bulundu.

19 Aralık 2019 günü İlçe Sağlık Müdürlüğünün ev sahipliğinde, Kaymakam İskender Yönden’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda; İlgili/yetkili kurum amirleri ile mahalle muhtarlarımızın da iştirakiyle asayiş, güvenlik, eğitim, sağlık, altyapı, yol ve kaldırımlar, ulaşım, sosyal yardımlar v.b. kamu hizmetlerinin sunumuna yönelik genel bir değerlendirme yapıldı.

Kaymakam Yönden, mahalle muhtarlarımıza tek tek söz hakkı vermek suretiyle dikkatle dinleyerek, eksik yada sorun olarak gündeme getirilen konuların çözüme kavuşması açısından ilgili/yetkili kurum amirleri ile çözüm odaklı bir istişare yaptı.

 
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.