Nalan Akbay Son yolculuğuna uğurlandı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Av. Bulent Akbay’in esi, Nalan Culha  Akbay (35), İskenderun Çankaya mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.

CHP Ilce Sekreteri Yilmaz Akbay’in da  yengesi olan Nalan Akbay’ın cenazesi 21.08.2019 Carsamba (bugun) saat 17.00 de Muradiye mahallesi 210. Sokak No: 43 adresindeki  evinden kaldırıldı.
Nalan Culha Akbay’ın Cenazesi Çankaya şehir mezarlığına  kılınan cenaze namazının ardından dualar ve gözyaşları içinde son yoşlculuğuna uğurlandı.

Atsuz ve İskenderun CHP teşkilat mensupları, AKAD, İGEV, İHD, CHP Meclis üyeleri ve CHP li eski Bakan Nihat Matkap Arsuz eski Belediye başkanı Nazım Culha, gazeteciler, Culha ve Akbay Aileleri,  akrabaları ve sevenleri katıldı. 


İskenderun İHD Şubesi, STK. Temsilcileri, iş insanları ve kanaat önderleri, Arsuz CHP. Belediye Meclis Üyeleri, Mühendisler Odası temsilcisileri, Akad, Güney Eğitim vakıf temsilcileri ile Sosyal Haklar Derneği, Basın Emekçileri, Gazeteciler Cemiyeti, sevenleri uğurlama töreninde hazır bulundu.
Ekogündem Ailesi olarak Merhume Nalan Culha  Akbay’a Allahtan rahmet, Av. Bülent Akbay’a, Culha ve Akbay Ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.