İSTE Öğretim Üyeleri Akademik Genel Kurul Toplantısı’nda Buluştu

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

İSTE’li öğretim üyeleri, 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı’nda yapılan faaliyetleri değerlendirmek üzere;  İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli başkanlığında, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Konferans Salonu’nda buluştu.

Akademik Genel Kurul’un öncesinde; 2018-2019 Akademik Yılı’nda kadrolara atanan öğretim üyelerine belge verilirken, ‘akademik teşvik’ uygulamasında ilk on sırada yer alan öğretim üyelerine plaketleri takdim edildi. Akademik yıl içerisinde TÜBİTAK projesi kabul edilen, ulusal/uluslararası çalıştay, kongre, konferans, sergi, sempozyum vb. gibi etkinlikler düzenleyen ve patent alan öğretim üyelerinde de teşekkür belgeleri sunuldu.

İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli tarafından, yıl içerisinde emekli olan Dr. Öğretim Üyesi İnayet Derin’e hizmetleri için teşekkür plaketi takdim edildi. Dr. Öğr. Üyesi İnayet Derin’in konuşması duygu dolu anlar yaşanmasına neden oldu.

Daha sonra gerçekleştirilen Akademik Genel Kurul’da; 2018-2019 Akademik Yılı’nda yapılan eğitim-öğretim faaliyetleri ile gerçekleştirilen bilimsel çalışmalar değerlendirildi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.