Grup Yorum ‘a izin verilmemesine hayran tepkisi!

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

Samandağ’da geleneksel hale gelen Evvel Temmuz kutlamalarında sahne alacağı duyurulan Grup Yorum’un halk konserinin iptal edldiğine dair gelişmeler grubun hayranları tarafından tepkiyle karşılandı.

“10 yıldır kesintisiz yapılan Grup Yorum konserini engellemeye çalışmak, bu yasaktan kaynaklı oluşacak tüm sonuçlara katlanmak demektir” şeklinde ifadelere yer verilen açıklamada; Yasakla ilgili geri adım atılmaması durumunda oluşabilecek her türlü sorundan başta Hatay Valiliği, Samandağ Kaymakamlığı ve Hatay Emniyeti sorumludur.” Denildi.

Bu konseri yıllardır hiçbir sorun çıkmadan halkla birlikte düzenlendiğine yer verilen açıklamada; Bu yıl karşımıza çıkan tek sorun bizzat Valilik ve Kaymakamlık eliyle provokatif müdahalelerle yaratılmaktadır. Bugüne dek karşımıza çıkan her sorunu halkımızla birlikte aştık, olası bir konser yasağını da halkımızla birlikte aşacağız.” İfadelerine yer verildi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.