Kelebek Çocuklara Kelebek etkisi

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

Kelebek Çocuklar’ yararına iftar programı düzenledi. Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu ve Kelebek Çocuklar Derneği Başkanı Fulden Uras’ın girişimleri ile düzenlenen iftar programına yoğun katılım oldu.

Geliri Kelebek Çocuklar Derneği’ne bağışlanan iftar yemeğine Kaymakam İskender Yönden, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, hayırsever iş adamı ve Atakaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Recep Atakaş, hayırsever Naciye Düzen ve kardeşleri, Kelebek Çocuklar Derneği Başkanı ünlü sanatçı Fulden Uras ve bilet alıp iftar yemeğine katılarak kelebek hastası çocuklara katkı sağlayan çok sayıda öğretmen katılım gösterdi.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da, böyle güzel ve anlamlı etkinlikten ötürü tüm emeği geçenleri kutladı. İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ise, bu tür etkinliklerin toplumdaki dayanışmayı güçlendirdiğini belirterek, kelebek hastası çocuklar yararına gerçekleştirilen bu tür organizasyonların toplumun geneline yayılmasını temenni etti. Kelebek Çocuklar Derneği Başkanı Fulden Uras’ta, hayırsever işadamı Recep Atakaş’ın hem bu organizasyona hem de kelebek hastası çocuklara geçmiş dönemde ciddi katkılar sağladığını kaydederek teşekkür etti. Organizasyona destek verenlere plaket sunuldu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

eg webe iletişim