Başkan Yavuz’dan öğrencilere 2. Dönem Başarı dilekleri

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, 2018-2019 eğitim- öğretim dönemi 2.yarıyılının başlaması sebebiyle öğrenci ve öğretmenlerimize başarı dileklerinde bulundu.

Tüm öğrencilerimizin, başarı ve daha güzel bir gelecek beklentisinden hiçbir şey kaybetmeden heyecan ve özlemle başladıkları 2018-2019 eğitim- öğretim yılının 2.döneminde de çalışmalarını daha tempolu bir şekilde sürdüreceklerini belirten Başkan Yavuz yaptığı açıklamada;

“Velilerimiz, 2018-2019 eğitim öğretim yılının ikinci döneminde yanlış ve doğruları değerlendirip öğrencilerimizin daha başarılı olabilmesi için onları cesaretlendirmeli ve başarıya giden yolda her zaman onlara destek olduklarını hissettirmelidirler.

Öğrencilerimiz ise aldıkları karneleri kendilerine bir yol haritası olarak görmeli ve hayat yollarını çizerken okul hayatları boyunca daha başarılı olmaları konusunda derslerine planlı ve programlı bir şekilde çalışarak devam etmelidirler.

Geleceğin Türkiye´si; Öğrencilerimizin özgüveni, sorumluluk bilinci ve gayretleri ile inşa olacaktır. Bizler ve sorumlu eğitimcilerimiz, her öğrencimizi kazanmalıyız çünkü bu öğrencilerimiz Türkiye’nin gelecekteki yönetici adayları olduğunu unutmamalıyız.

Sevgili öğrenciler; Sizleri çok sevdiğimizi ve geleceğinizi önemsediğimizi bilmenizi isteriz. Geleceğimizin teminatı olan siz öğrencilerimizi; Araştıran, sorgulayan, problem çözebilen, eleştirel ve yaratıcı düşünebilen, iletişim becerileri gelişmiş, bilgi teknolojilerini kullanabilen, girişimci bireyler olarak yetiştirmek bizlerin asli görevleridir. Bu yolda sizleri, işinin ehli ve mesleğinin gerektirdiği özveriyle yetiştiren öğretmenlerimize emanet ettiğimiz için gururluyuz.

Bu duygu ve düşüncelerle 4 Şubat Pazartesi günü başlayacak olan 2018-2019 ikinci yarıyıl Eğitim–öğretim döneminde, öğrenci velilerimizle birlikte tüm Öğrencilerimize ve Öğretmenlerimize başarılar diliyorum ” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

eg webe iletişim