İTSO heyeti Köstence Ticaret Odası ile iş protokolü imzaladı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Ticaret Ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri Çeşitli İş Temaslarında Bulunmak Üzere Romanya’nın Köstence Kentinde görüşmelere başladı.

İskenderun Ticaret Ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri ve iş insanlarından oluşan heyet Çeşitli İş Temaslarında Bulunmak Üzere Romanya’nın Köstence kentinde sıcak ilgiyle karşılandı. Köstence Ticaret Ve Sanayi Odası İle İş Birliği Protokolü İmzalayan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz Başkanlığındaki 15 İş Adamından Oluşan Ticaret Heyeti, Daha Sonra Köstence’nin En Büyük Çuval Fabrikası Olan Romtextili Ziyaret Etti. Aralarında İskenderun Fahri Konsolosu Faruk Rende’nin de Bulunduğu Heyet, Dobruca TİAD’ı Ve Köstence Başkonsolosumuz Sulhi Turan’ı da Ziyaret Etti.

UKİD Romanya ve Balkanlar Başkanı Sabit Danış’ın Verdiği akşam yemeğinde bir araya Gelen İş Adamları Gösterilen İlgiden Duydukları Memnuniyeti İfade Ettiler.

İskenderun Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz İse Ziyaretleri Sırasında Verdiği Destekten Dolayı Sabit Danış’a Teşekkür Plaketi Verdi.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Meclis Başkanı Okan Belli, İTSO Başkan yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner, İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, İTSO yönetim kurulu üyeleri MüfitTennioğlu Sanem Akpınar, Selma Yılmaz, Yusuf Yılmaz, Raşit Özyurt, Mehmet Ünüvar, Hıdır Güneş, Romanya’nın İskenderun Fahri konsolosu Faruk Rende, İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez ve  beraberindeki heyet ziyarette yer aldılar.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.