CHP’Lİ VEKİLLER MAZBATALARINI ALDI

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

24 Haziran seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Hatay milletvekili olarak seçilen milletvekilleri; Mehmet Güzelmansur, Suzan Şahin, Serkan Topal ve İsmet Tokdemir, mazbatalarını dün Antakya Adliyesi konferans salonunda düzenlenen törenle aldı.Mehmet Güzelmansur, Suzan Şahin, Serkan Topal ve İsmet Tokdemir mazbatalarını Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne, Hatay Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet Turan Oral, İl Seçim Kurulu Hakimleri Sevcan Koku, Mehtap Karslı ve Cangül Sazak tarafından sunuldu.

Hatay’a hizmet edebilmek için Mecliste var güçleriyle çalışacaklarını söyleyen CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, açıklamasında tüm Hatay halkına ve partililerine teşekkür etti.

CHP Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir, “Bundan sonra ülkemiz için, Hatay için Mecliste elimizden gelen tüm gayreti göstererek çalışacağız. Ülkemiz yaşanabilir bir ülke ve Hatay’ımızın çağdaş bir şehir olabilmesi için çabalayacağız. Seçilen diğer Milletvekili arkadaşlarımız ile birlikte hedefimiz bu” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.