İSKENDERUN BELEDİYESİ FEN İŞLERİ’NDEN  ARALIKSIZ ÇALIŞMA

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, belediye çalışmalarının aralıksız bir şekilde sürdüğünü belirtti.

İskenderun Belediyesine bağlı Fen İşleri ekipleri Barbaros Mahallesinde 127 sokakta yeni yol ve yeni kaldırım çalışmaları yapıyor.

VATANDAŞLARIMIZIN ÖNERİLERİ BİZLER İÇİN ÖNEMLİ

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Seyfi Dingil,”Vatandaşlarımızdan ve muhtarlarımızdan gelen talepleri anında değerlendiriyoruz. Muhtarlarımız ile koordineli bir şekilde mahallelilerimizin ihtiyaçlarımız belediyemizin imkânları ölçüsünde yapıyoruz. Vatandaşlarımızın talepleri, görüşleri ve önerileri bizler için çok önemli. Bu bölgede vatandaşlarımızdan yeni yol ve kaldırım düzenlemesi talebi gelir gelmez hemen çalışmalara başladık” dedi.

ÇALIŞMALAR KISA SÜREDE BİTİRİLİYOR

Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Halkımız hizmetin en güzeline layık. Bizde çalışmalarımızı büyük bir özen ve itina ile yapıyoruz. Başlatılan bu çalışmalar kısa bir sürede bitirilerek halkımızın kullanıma sunuluyor. Belediye olarak her zaman halkımızın hizmetindeyiz. Halkımıza en iyi hizmeti vermek için gayret gösteriyoruz. Vatandaşlarımızda yapılan hizmetlerden dolayı bizleri teşekkür ediyorlar. Halkımızın memnuniyeti çok önemli” diye konuştu.

 

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.