Vali Ata’dan Şehitler Derneği ziyareti

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Valisi Erdal Ata, İskenderun Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Fevzi Mercanoğlu ve dernek üyelerini ziyaret etti.
20 Şubat 2018 Pazartesi günü gerçekleşen ziyarette Vali Ata, “Vatan için canlarını feda eden şehitler kadar vatanı savunurken gazilik ünvanı alan güvenlik güçlerimiz ve ailelerinin de değerli olduğunu ifade ederek, devlet olarak her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanında olduklarını söyledi.”
Devlet olarak her şeyden önce gazilere ve şehitlerin geride bıraktığı ailelerine sahip çıkmanın bir vefa borcu olduğunu vurgulayan Vali Ata ”Ülkemizin bağımsızlığı, milletimizin huzur ve emniyeti için canlarını seve seve feda eden şehitlerimizin, bu uğurda gazi olan güvenlik güçlerimizin hakkını ödemek asla mümkün olamaz. Ülkemiz, onların ölçülemez fedakarlıkları sayesinde yolunda hızla ilerlemektedir.” dedi.
Dernek Başkanı Mercanoğlu da ziyaretlerinden dolayı Ata’ya teşekkür ederek Derneklerinin yürüttüğü çalışmalar ve hazırladıkları projeler hakkında bilgiler verdi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.