Ramazan Boyunca İskele’de İftar Sofrası Kurulacak

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ramazan boyunca iskele iftar sofrasının kurulacağını belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, sahilde bulunan iskelede İskenderun Belediyesinin ev sahipliğinde her gün bir hayırsever tarafından iftar soflarının kurulacağını belirtti.

Hayırseverlerimize Teşekkür Ediyorum

Başkan Seyfi Dingil,” Başı rahmet ortası mağfiret, sonu kurtuluş ayı olan mübarek Ramazan ayını idrak ediyoruz. Ülkemize, milletimize tüm İslam âlemine ve inananlara mübarek Ramazan ayının hayırlar getirmesini yüce Allah´tan niyaz ediyorum. İskenderun Belediyesinin ev sahipliğinde hayırseverlerimiz her gün iftar veriyor. Bizlerde vatandaşlarımızla birlikte orucumuzu burada açıyoruz. Bu tür organizasyonlar dayanışmaya ve kaynaşmayı arttırıyor. Ben buradan tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyorum. Allah hayırlarını kabul etsin.” dedi.

Ramazanı Şerifimiz Mübarek Olsun

Her yıl geleneksel hale gelen iftar sofralarının vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördüğünü ifade eden Başkan Seyfi Dingil,” Allah milletimizin birlik ve beraberliğini bozmasın. Bu duygu ve düşüncelerimle bir kez daha tüm halkımızın Ramazanı Şerifinizi tebrik ediyorum ve Kadir Gecesi´ne ve bayram günlerine ulaşabilmeyi niyaz ediyorum.” şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.