Kırıkhan Hatay İl Danışma Meclis Toplantısına ev sahipliği yaptı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Ak Parti Kadın Kollarının Hatay İl Danışma Meclis Toplantısı bugün saat 10:00’da Kırıkhan Belediyesi Şehit Gülşah Güler Sosyal Tesisinde yapıldı.

Toplantıya Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Sabahat Özgürsoy Çelik,  Uzm.Dr Onur Yücel, Teşkilat Başkanı Garip Havalı, Kırıkhan Kadın Kolları Başkanı Songül Turan, ve diğer ilçelerin Ak Parti Kadın Kolları Başkanları katıldılar.

Toplantı, Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Kırıkhan Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Songül Turan, Ak Parti Kırıkhan Kadın Kollarının 2016 yılı içerisinde Kırıkhan’da yapmış olduğu faaliyetler hakkında bilgiler verdi.  Hatay Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Sebahat Özgürsoy Çelik’te Hatay Genelinde ve ilçelerde yapılan Kadın Kollarının çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ise burada yaptığı konuşmada;

“Gecesini gündüzüne katarak, eşini çoluk çocuğunu onların hakkını alıp çalışan hanım kardeşlerim. Önümüzde ülkemizin geleceğinin şekilleneceği bir Referandum var ve biz bu referanduma sizlerin sayesinde hazırız inşallah.  Sizler bu toplantıda hayırlı kararlar alarak ülkemizin kaderini ve geleceğini şekillendireceksiniz. Sizlerden aldığımız güçle İlçemizin her yerine hizmet götürüyoruz. Sizlerle birlikte daha çok çalışarak proje üretmenin gayreti içerisindeyiz. İl Teşkilatımızla, İlçe teşkilatlarımızla, Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımızla, 11 Belediye Başkanımızla adeta kenetlenerek, hizmet ve projelerimizi bir bir gerçekleştirerek destan yazıyoruz ve destan yazmaya da devam edeceğiz. Bugün ülkemizin en çok ihtiyacı olan şey birlik ve beraberlik duyguları içerisinde ülkemizi menfaatleri için kenetlenmektir. Fitne fesat çıkartanların oyunlarına gelmeyelim, onlara fırsat vermeyelim. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte bu hainlere ve zalimlere en büyük dersi sizlerin sayesinde bizler vereceğiz ve bu zalimler bir daha bu zulmün altına imza atamayacaklar Allah’ın izniyle.  Hiçbir vatandaşımızla ayrımız gayrımız yok, bizim hiçbir ayrım yapmadan bütün halkımıza ihtiyacımız var.  Alacağınız kararlar ilimiz ve ilçemiz için hayırlara vesile olsun. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyor buraya gelerek toplantımıza katıldığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Yavuz’un konuşması sonrasında Kırıkhan Belediyesinin yapmış olduğu hizmetleri içeren slayt gösterisi sunuldu.  Son olarak Danışma toplantısı Uzman Doktor Onur Yücel’in slayt gösterisiyle son buldu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.