Ayakkabıcılar çarşısı na yeni düzenleme istişaresi

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil Ayakkabıcılar Çarşısı Esnafı İle Bir araya Geldi…

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun’daki çarşıları modern hale getirmek için yoğun bir gayret gösterdiklerini belirtti.

Başkan Seyfi Dingi, Ayakkabıcılar çarşısı esnaflarıyla bir araya gelerek çarşıda yapılması planlanan düzenleme ve yenileme çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Çarşılar Modern Hale Geliyor

Daha önce birkaç noktada yenileme ve düzenleme yaptıklarını ifade eden Başkan Seyfi Dingil,” Çarşılarımız yaptığımız düzenleme çalışmaları ile daha modern daha güzel hale geliyor. Bu uygulamadan hem esnafımız hem vatandaşlarımız memnun oluyor. Daha önce doktorlar caddesinde, belediye civarında yapmış olduğumuz çalışmalarımızı esnafımız ile iletişim halinde gerçekleştirdik. Şimdi de İskenderun’un en eski çarşılarından biri olan Ayakkabılar çarşısında yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili sizlerle istişare yapamaya geldik” dedi.

Ortak Akıl İle Çalışmalar Yapıyoruz

Ortak akıl ile tüm sorunların çözüleceğini ifade eden Başkan Seyfi Dingil,” Sizlerin görüş, öneri ve istekleri bizler için çok önemli. Bu bölgede yapılacak olan çalışmalar hem şehir merkezini güzelleştirecek, hem de vatandaşlarımız daha modern daha güzel bir ortamda rahatça alışverişlerini yapacak. Daha önce gerçekleştiren projelerimiz büyük bir memnuniyet yarattı. Bizler belediye olarak her zaman esnafımızın yanındayız” şeklinde konuştu.

Ayakkabılar çarşısı esnafı ise yapılması planlanan yenileme ve düzenleme çalışmaları ile ilgili Başkan Seyfi Dingil’e görüş ve önerilerini ilettiler.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.