HBB Haziran ayı meclis toplantısı yapıldı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Meclisi, 2016 yılı Haziran Ayı olağan gündemiyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın başkanlığında toplandı.

 

Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 09.05.2016 tarihli toplantısında 108 nolu karar ile Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler ve Adlandırma Komisyonu’na havale edilen Antakya ve Defne İlçeleri sınırında bulunan Armutlu Mahallesi girişindeki meydanın “ Barış Meydanı” olarak adlandırılması konusu oy birliği ile kabul edildi.

 

  • Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 09.05.2016 tarihli toplantısında 107 nolu karar ile Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler ve Adlandırma Komisyonu’na havale edilen İskenderun İlçeleri Çay Mahallesi sınırında bulunan “ Tayfur SÖKMEN Bulvarı” isminin “Mete ASLAN Bulvarı” olarak adlandırılması konusu oy birliği ile kabul edildi.

hbb-buyuksehir (2)

  • Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nin 09.05.2016 tarihli toplantısında 119 No’lu karar ile imar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edilen Erzin İlçesi Yeşilkent Mahallesi 9503 No’lu Parsele ait 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı Teklifi İmar Planı değişikliği ile ilgili komisyon raporunun görüşülmesi ile ilgili teklifi oy birliği ile kabul edildi.
  • hbb-buyuksehir (3)

 

HBB MECLİSİ 14 TEMMUZ’DA OLAĞAN GÜNDEMLE TOPLANACAK

Meclis toplantısının sonunda, HBB Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın 14 Temmuz 2016 Salı günü saat 14.00’te yapılmasına karar verildi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.