Fatih Tosyalı “yılın belediye başkanı”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Başkan Tosyalı’ya “yılın belediye başkanı” ödülü
Gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar, ürettiği özgün ve insan odaklı projelerle dikkat çeken İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sosyal belediyecilik anlamında da örnek teşkil ediyor.
İnsanlık Dergisi tarafından İstanbul’da bu yıl 4’üncüsü düzenlenen “İnsanlık Ödülleri” törenine katılan Belediye Başkanı Fatih Tosyalıya Belediye olarak yapmış olduğu insan odaklı çalışmalardan dolayı “Yılın Belediye Başkanı “ödülü takdim edildi.

İnsan Odaklı Çalışıyoruz
Törende bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kendisini bu ödüle layık gören herkese teşekkür ederek,”İstanbul’daki törene siyaset, iş, sanat ve medya dünyasının saygın isimleri ile birlikte katıldık. Törende, Belediye olarak yapmış olduğumuz insan odaklı çalışmalardan dolayı “Yılın Belediye Başkanı” ödülünü aldık. Bu vesileyle bizlere bu güzel ve anlamlı ödülü layık gören İnsanlık Dergisine teşekkür ediyorum “dedi.

İnsanlık Adına Yapılan Çalışmaları Önemsiyoruz
Başkan Tosyalı,”İskenderun barış, kardeşlik ve huzur kentidir. Bizlerde bu anlayış çerçevesinde kimseyi ayırt etmeden herkese eşit veriyoruz. Vatandaşlarımızı iyi günde kötü günde yalnız bırakmıyoruz. Halkımızla her daim iç içeyiz. Kentte yaşlılara, gençlere, çocuklara, hasta ve bakıma muhtaç insanlara, engelli kardeşlerimize her zaman destek oluyoruz. İnsanlık adına iyilik adına yapılan çalışmaları önemsiyoruz. Değerli Hemşerilerimize en iyi hizmeti verme noktasında çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.