Türkiye’nin ihtiyacı olduğu Cumhurbaşkanı profilini çizdi!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, “Sisteme sahip çıkacak, Türkiye’yi iyi temsil edecek, Koordinasyonu iyi sağlayacak, Türkiye’yi normalleştirecek, huzura katkı sağlayacak ve her rengi bütünleştirecek bir cumhurbaşkanına ihtiyacımız var. ” diyerek Türkiye’nin ihtiyacı olduğu Cumhurbaşkanı profilini çizdi!

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay’ı ziyaret eden Parlamento Muhabirleriyle bir araya geldi.

Savaş, aralarında uzun yıllar boyunca TBMM’de emek vermiş Parlamento Muhabirleri Derneği Başkanı Kemal Aktaş ve Yönetim Kurulu üyelerinin de bulunduğu gazetecilerin sorularını da yanıtladı.

Yaklaşan genel seçimler öncesinde seçilecek cumhurbaşkanının Türkiye’yi normalleştiren ve bütünleştiren bir isim olması gerektiğine dikkat çeken Başkan Savaş, “Sisteme sahip çıkacak, Türkiye’yi iyi temsil edecek, Koordinasyonu iyi sağlayacak, Türkiye’yi normalleştirecek, huzura katkı sağlayacak ve her rengi bütünleştirecek bir cumhurbaşkanına ihtiyacımız var. ” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.