TİP Genel Başkanı Erkan Baş ve Hatay Milletvekili Barış Atay Hatay halkıyla buluştu!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

TİP Genel Başkanı Erkan Baş ve Hatay Milletvekili Barış Atay, Hatay halkıyla buluştu!

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş ve Genel Başkan Yardımcısı, Hatay Milletvekili Barış Atay Mengüllüoğlu, Defne’deki halk buluşmasında Hatay halkıyla bir araya geldi.

TİP Hatay İl Başkanlığı’nın Defne ilçesindeki Bedircan Düğün Salonu’nda düzenlediği halk buluşmasında, etkinliğin açılış konuşmasını TİP Parti Meclisi (PM) üyesi, Hatay İl Başkanı Şahin Kışlakçı ve PM üyesi, Bölge Gençlik Sekreteri Aylin Açıkgöz yaptı.

‘EMEKTE, ALIN TERİNDE BİRLEŞEBİLİRMİŞİZ, BUNU GÖRDÜK’

Açılış konuşmalarının ardından sözü alan Genel Başkan Yardımcısı Mengüllüoğlu, ¨Sevgili dostlar, bu öyle sıradan bir buluşma değil. Öylesine yan yana gelmedik¨ diyerek şöyle devam etti:

¨Bu halkın umuda, emeğe, özgürlüğe, yeni sözlere, yeni fikirlere ne çok ihtiyacı varmış, bunu gördük. Emekte, alın terinde birleşebilirmişiz, bunu gördük. İnadımızı, irademizi ortaya koymak için ve mücadeleyi büyütmek için bir araya geldik. Sağ olun, var olun. Birlikte başaracağız…¨

‘TİP, TÜM GÜCÜYLE BU SEÇİMLERE HAZIRLANACAK’

Sonrasında sözü Genel Başkan Erkan Baş aldı. Türkiye’deki güncel sorunlara ve yaklaşan seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan Baş, seçimlerin önemini vurgulayan Baş, TİP’in bütün kurumsal gücüyle bu seçimlere hazırlanacağını kaydetti ve ekledi:

¨Elbette Emek ve Özgürlük İttifakı’nın bütün bileşenleri olarak hep beraber bu seçimlere hazırlanacağız.¨

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.