MURADİYE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ DAYANIŞMA İÇİN YOLA ÇIKTI…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Muradiye Mahallesi Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu İskenderun Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

İskenderun Gazeteciler Cemiyetinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek Cemiyet başkanı Diyap Atar ve yönetimine başarı dileklerinde bulundu.

Cemiyet başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulunun karşıladığı İskenderun Muradiye Mahallesi Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Sönmez ve yönetim kurulu Başkan yardımcısı Alev Ünal, Sayman Zeynep Kireçdağ, derneğin kuruluşunu yakın zamanda gerçekleştirdiklerini anlatarak dernek çalışmalarından örnekler verdi.

İskenderun Muradiye Mahallesi Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Sönmez, Gazetecilerden derneğin çalışmalarını kamuoyuna duyurmak ve tanıtımına öncü olmalarını istedi.

 

Başkan Sönmez, engelliler haftasında engellilere yönelik etkinliklerinin yanı sıra, Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine gıda desteğinde bulunduklarını, ihtiyacı olan ve maddi durumu yetersiz olan ailelerin çocuklarının ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarda bulunduklarını söyledi.

Cemiyet başkanı Diyap Atar, İskenderun Muradiye Mahallesi Yardımlaşma Derneğinin güzel düşüncelerle yola çıktığını belirterek yapılan güzel çalışmaların toplumda örnek olacağını ve farkındalık yaratacağını ifade etti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.