BAŞKAN GÜZEL: İYİ BİR BABA OLMAK, ÇOCUĞUNA GÜZEL ÖRNEK OLMAKLA BAŞLAR

Published on:  /   Yorum yapılmamış

BAŞKAN İBRAHİM GÜZEL’İN BABALAR GÜNÜ MESAJI Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Babalar ile evlatlarının etle tırnak gibi olduğunu vurgulayan Güzel mesajında şu açıklamalara yer verdi:

“Baba ile evlatlar, birbirlerine candan bağlı etle tırnak gibidir. Karşılıklı güven ve sevgi üzerine kurulan baba-çocuk ilişkisi huzurlu, başarılı ve refah içinde yaşayan bir toplumun da temelini oluşturur. İyi bir baba olmak, çocuğuna güzel örnek olmakla başlar.Bir babanın hayattaki en büyük mirası, yetiştirdiği erdemli ve vicdanlı çocuklardır. Öyle ki erdem ve vicdan sahibi çocuklar ülkemizin aydınlık yarınlarını inşa edecektir.

Şartlar ne kadar zor olursa olsun babalar, evlatlarının yolunu açmalı, başarıya giden yolda daima çocuklarına destek olmalıdır. Çocuklarının mutluluğu için türlü zorlukları göğüsleyen, hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan babalarımızın Babalar Günü’nü kutlarım.”

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.