ABADER’den kuruluş ziyareti: Jandarma Teşkilatı kuruluşunun 183. yılını kutluyor…

Published on:  /   1 Yorum

Abacılı Yörük Türkmen Dermeği (ABADER) İskenderun İlçe Jandarma komutanlığını ziyaret ederek, Jandarma teşkilatının, kuruluşunun 183. yılı kutladı. 

İskenderun  İlçe Jandarma Komutanı Yusuf Yıldırım’ı ziyaret eden ABADER Başkanı Duran Bilgin ve beraberindekiler Komutan Yıldırım ile bir süre sohbet etti.

ABADER Başkanı Bilgin, sohbeti ‘’Büyük fedakârlık, sabır ve cesaretle, halkımızın huzur ve mutluluğunu, can ve mal güvenliğini sağlayarak, devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi kendisine vazife edinen Jandarma Teşkilatı mensuplarımızın bu güzel günü kutlu olsun. Kendilerine ve Jandarma teşkilatına başarılarının devamını dileriz. Jandarma demek merhamet, nezaket, kardeşlik, barış elçisi demektir. Bayrağına, Milletine, Ülkesine, Devletine tüm varlığıyla yürek ve gönülden bağlı, Dini bütün, vicdani yüksek Abacılı halkı olarak toplumun huzuru için elimizden geleni yapmaya hazırız. İlçe Jandarma Komutanı Yusuf Yıldırım Bey’in güler yüz, hoşgörü, sevgi, içtenlik ve tebessümlerini, yüzlerinde görerek mutlulukla ve memnuniyetle ayrıldık” şeklinde değerlendirdi.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.