İGC’den MHP CHP İYİ PARTİ VE AK PARTİYE ZİYARET

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İGC’den MHP CHP İYİ PARTİ VE AK PARTİYE ZİYARET ZİNCİRİ.

 İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulu üyeleri Siyasi Partileri iadeyi ziyaret gerçekleştirdiler. İlk ziyaretini MHP ilçe Baştanı Turan Bozkurt ve yönetim kurulu üyelerine gerçekleştiren Gazeteciler cemiyeti yönetimi burada genel konuların sohbetini gerçekleştirdiler. Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar, daha önce bizlere yaptığınız ziyaretler nedeniyle sizlere teşekkür ediyoruz. Bizlerde sizlere yönetim kurulu olarak İadeyi ziyaret gerçekleştirmek istedik dedi.

İlçe Başkanı Turan Bozkurt yapılan Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bölgemizin sesi sizlersizin her süreçte bizlerin seslerini halkımızla buluşturuyorsunuz bu konuda sizlere teşekkür ederim dedi.

Yapılan ziyarette Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Akyürekoğlu da hazır bulundu.


Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri daha sonra ise CHP ilçe teşkilatına gerçekleştirildi. İadeyi ziyaret programında Başkanı Yusuf Mansuroğlu’nun yanı sıra Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ta hazır bulundu. 
İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu iadeyi ziyaret eden gazeteciler cemiyeti Başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımızın da bizlerin yanında olması güzel bir tesadüf olarak tanımladı.Başkan Diyap Atar ise göreve geldikten sonra bizleri ziyaret eden tüm siyasi partilerimize iadeyi ziyaret gerçekleştiriyoruz. Bugün de sizleri ziyaret etmek istedik dedi.

Hatay Büyükşehir belediye Başkanı Lütfü Savaş’ta Gazeteciler Cemiyeti yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi.


İyi Parti İlçe Başkanı Mustafa Barın ve Yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen İskenderun Gazeteciler Cemiyeti başkanı Diyap Atar ve yönetimi burada ülke siyasetiyle ilgili sohbet gerçekleştirdiler.
Başkan Barın, yapılan ziyaretten dolayı mutlu olduklarını belirtti. Cemiyet Başkanı Atar ise; ‘Tüm siyasi partilere aynı mesafede duruyoruz ve sesinizi her zaman duyurmaya çalışıyoruz’ dedi.

Son olarak İskenderun Ak Parti İlçe Yönetimine iadeyi ziyaret gerçekleştiren Gazeteciler Cemiyeti yönetimi burada İlçe Başkanı Abdülkerim Güven ve yönetimi tarafından karşılandı. Başkan Güven bugün bizleri teşkilat binamızda ziyaret eden İskenderun Gazeteciler cemiyetimize teşekkür ediyoruz dedi.
Başkan Diyap Atar ise tüm siyasi partilerimizi ziyaret etmeye gayret gösteriyoruz, ev sahipliğinizden dolayı sizleri kutluyorum dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.