Başkan Eryılmaz “42 mahallemizde bozuk olan tek bir yolumuz kalmayacak”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, daha güzel ve daha yaşanabilir bir Samandağ şiarı ile çıktığı yolda, 42 mahalle muhtarları ile bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Başkan Eryılmaz, devam eden hizmetlerle ilgili bilgilendirmede bulundu ve muhtarların taleplerini dinledi.

Geçen 3 yılda muhtarlar ile işbirliği içinde güzel hizmetlere vesile olmaya çalıştıklarını ve bundan sonraki süreçte de bundan önce olduğu gibi muhtarlarla birlikte ortak akılla çalışmaları sürdüreceklerini söyledi.

Başkan Eryılmaz, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada; “ Bugün muhtarlarımızla bir araya gelerek, ihale süreci tamamlanan ve ilk etabına başladığımız 220.000 m2’lik parke taşı kaplama sürecini değerlendirdik.

Muhtarlarımızla iş birliği içinde ortak akılla hareket ederek, tüm mahallelerimize adil bir şekilde hizmet götürmek üzere, ihtiyaca göre öncelik vereceğimiz yollarımız ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk.

Ne demiştik? Bu memleket bizim, bu sevda bizim.

İlçemizi daha da güzelleştirip, vatandaşımızı hak ettiği hizmete kavuşturacağımıza dair sözlerimizi tutmaya devam edeceğiz.

Ziyaretlerinden ve iş birliklerinden ötürü muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.