SİMYA KOLEJİ FEN LİSESİ TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU YOLUNDA…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Gençlik ve Spor Bakanlığımızın düzenlemiş olduğu İskenderun Gençlik Merkezi bünyesinde Liselerarası Kültür Sanat ve Bilgi Yarışması’nda Hatay ilimizi temsil eden Simya Koleji Fen Lisesi öğrencileri tüm katagorilerde Akdeniz Şampiyonu olarak Türkiye şampiyonluğu için Ankara’ya gitmeyi hak kazandılar.

Belen İlçe Kaymakamımız Hayrettin Baskın, Belen İlçe Kaymakam Refiki Sn.Muhammed Cengiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Ayvazoğlu öğrencileri tebrik ederek plaketlerini taktim ettiler.


Hatay’ı temsilen katıldıkları yarışmada tüm kategorilerde derece yapan Simya Koleji Fen Lisesi 10.sınıf öğrecileri Canbey COŞKUN, Ceren Dilem DUMAN, Fatma Ecenaz KARA aldıkları plaketle mutluluklarını belirterek Türkiye Şampiyonluğu için nasıl çalıştıklarını anlattılar.
Simya Koleji Ailesi olarak öğrencilerimizi ,ailelerini ve emeği geçen tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyor ve Türkiye Şampiyonluğu yolunda destekleyerek başarılar diliyoruz.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.