İskenderun Gazeteciler Cemiyetinden iftar yemeği

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti tarafından üyelerine yönelik verilen iftar programına Protokol üyeleri de katıldı.  Gazeteciler Cemiyeti Başkan Diyap Atar ve yönetim kurulu üyeleri iftar programına gelen üyeler ve aileleriyle tek tek ilgilendi. Birçok ortamda birlikte çalışan protokol üyeleri de gazetecileri iftar yemeğinde yalnız bırakmadı. 

İskenderun Gazeteciler Cemiyetinin düzenlediği iftar yemeğine İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, İskenderun Kaymakam Adayı Cezmi Kandemir, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Başkan Tosyalı’nın eşi Arife Tosyalı, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Arsuz Emniyet Müdürü Hasan Gün,  Hatay Basın ilan Kurumu Müdürü, Halil İbrahim Parlak İskenderun Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ve aileleri katıldı. İftar programı sonrasında kısa bir konuşma yapan Başkan Diyap Atar,”Ramazan ayının özelliği bir arada bulunmak ve iftarları birlikte yapmaktır. Gazeteciler Cemiyeti olarak üyelerimiz ve aileleriyle birlikteyiz. Bizi bu günümüzde yalnız bırakmayan Protokol üyelerimize ve ailelerimize teşekkür ediyorum” dedi. 

İftar programına katılan Protokol üyeleri adına kısa bir teşekkür konuşması yapan İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, “Gazeteciler cemiyeti başkanı Diyap Atar nezdinde tüm yönetimi ve gazetecileri kutluyorum. Ailece güzel bir iftar programı oldu birliğimizin daim olmasını diliyorum” dedi.

Yapılan konuşma sonrasında ise Gazetecilere basın ilan kurumunun teşekkür belgeleri protokol üyeleri tarafından dağıtıldı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.