Esnaf Oda Başkanlarından Hayırlı Olsun Ziyareti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Esnaf Odaları Birliği (HESOB) Başkan vekili ve İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın, esnaf oda başkanlarıyla birlikte İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ne hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Yeni yönetimin hayırlı olması temennisinde bulunan Hatay Esnaf Odaları Birliği (HESOB) Başkan vekili ve İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın, kentimizdeki tüm esnafların sorunlarının çözümü noktasında el birliği ile gayret sarf ettiklerini belirtti.
Basın camiasının her zaman desteklerini gördüklerini ifade eden HESOB Başkan vekili Akın, çalışmalarında tüm basın mensuplarına kolaylıklar diledi.
İskenderun Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretlerinden dolayı HESOB Başkan vekili Erol Akın nezdinde esnaf oda başkanlarına teşekkür etti. İGC Başkanı Atar, her zaman İskenderun esnafının yanında olduklarını da sözlerine ekledi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.